MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Pompa centrala, frana ATE 24.4153-5287.4

Fara opinii

84833 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa24.4153-5287.4

BrandATE

EAN4006633508414

NR COMERCIAL011172
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Diametru [mm]23,8

Sistem de frânareATE

Articol completare/Info suplimentar 2fără rezervor lichid de frana

Nr. de cuplaje2

Dimensiune filet 1M10x1

Dimensiune filet 2M12x1

Lungime 1 [mm]12,5

Lungime 2 [mm]97

Cod MAPP disponibil


FORD1146127

FORD1325333

FORD1430782

FORD1463555

FORD1553142

FORD1695057

FORD1743440

FORD2S61-2140-CA

FORD4S61-2140-KA

FORD4S61-2140-KB

FORD4S61-2140-KC

FORD4S61-2140-KD

FORD4S61-2140-KE

FORD4S61-2140-KF

MAZDADDY2-43-40Z

MAZDADDY3-43-40Z

MAZDADDY3-43-40ZA

MAZDADDY3-43-40ZB

MAZDADDY3-43-40ZC

MAZDADDY3-43-40ZD




Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
84833 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa24.4153-5287.4

BrandATE

EAN4006633508414

NR COMERCIAL011172
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320