MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Planetara FEBI BILSTEIN 193381

Fara opinii

53993 Lei
Stoc epuizat
TVA inclus
Stoc epuizat
Adauga pe wishlist
Numar piesa193381

BrandFEBI BILSTEIN

EAN4054224933817

Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Dantura exterioara parte roata28

Dantura exterioara parte diferential37

Numar dinti , inel ABS54

Diametru inel ABS [mm]110

Articol completare/Info suplimentar 2cu piulita

Partea de montareAxa fata stanga

Dimensiune filetM28x1,5

lungime min. [mm]768

Diametru articulatie la cutia de viteza [mm]89

Diametru articulatie la roata [mm]99

GarantieGarantie 3 ani


CITROËN3272.CH

CITROËN3272.CJ

CITROËN3272.J0

CITROËN3272.J3

CITROËN3272.J4

FIAT1463105080

FIAT1473299080

FIAT1491235080

FIAT1495537080

FIAT71720919

FIAT71721371

FIAT71783034

FIAT71783035

FIAT71784343

FIAT71784643

PEUGEOT14 631 050 80

PEUGEOT3272.CH

PEUGEOT3272.CJ

PEUGEOT3272.J0





Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
53993 Lei
Stoc epuizat
TVA inclus
Acesta este ultimul preț înregistrat.
Numar piesa193381

BrandFEBI BILSTEIN

EAN4054224933817

Stoc epuizat
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320