MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Lampa spate HELLA 2SE 003 167-031

Fara opinii

22367 Lei
Stoc epuizat
TVA inclus
Stoc epuizat
Adauga pe wishlist
Numar piesa2SE 003 167-031

BrandHELLA

EAN4082300024432

NR COMERCIALE1 264
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Partea de montarestanga

Lungime [mm]344

Latime [mm]72

Înaltime [mm]147

Specificatii de asamblaremontant

Articol completare/Info suplimentar 2fără becuri cu incandescenta

Articol extins/Informatii de extinderecu etansare

Articol extins/Informatii de extinderecu suport bulb

Tensiune [V]12

Tensiune [V]24

Numarul functiilor luminoase4

Tip centura de sigurantapentru fixare laterala

Culoare carcasanegru

Tip carcasaCarcasa platic

TIp lampaP21W

Constructie lampaHalogen

TIp lampaR10W

Functie de lampacu lumini de semnalizare

Functie de lampacu lumini de frana

Functie de lampacu lumina pentru numar inmatriculare

Functie de lampacu lumina spate

Materialplastic

Numar articol par2SD 003 167-021

Tip inmatriculareADR/GGVS-verificat

Tip inmatriculareVerificat ECE

Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!


DAF882011

FIAT42013057

IVECO42013057

IVECO769693

MAN81.25225-6103

MERCEDES-BENZ001 544 69 03

MERCEDES-BENZ001 544 70 03

MERCEDES-BENZ001 544 80 03

MERCEDES-BENZ001 544 94 03

MERCEDES-BENZ002 544 02 03

MERCEDES-BENZ002 544 57 03

MERCEDES-BENZA 001 544 69 03

MERCEDES-BENZA 001 544 70 03

MERCEDES-BENZA 001 544 80 03

MERCEDES-BENZA 001 544 94 03

MERCEDES-BENZA 002 544 02 03

MERCEDES-BENZA 002 544 57 03

SCANIA2197477

BOMAG60.027.009

LIEBHERR6 071 068 08

FENDTX 830 180 201

JOHN DEERE16 52 0022

DEMAG19649040

GOLDHOFER201739

KÖGEL79298

KRAMER56090

AGCOX830 180 201

KRONE0924603/0

LANGENDORF1084104

SCHMITZ CARGOBULL060503

SCHMITZ CARGOBULL061727

TEREX19649040

TEREX94719649040

DOLL8176154

REISCH5002596

SOMMER2800306001

BUCHER7653-3813

KEMPF4001011

SCHWARZMÜLLER7667

FELDBINDER011389

ROSENBAUER031751

ROSENBAUER04401310


Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
22367 Lei
Stoc epuizat
TVA inclus
Acesta este ultimul preț înregistrat.
Numar piesa2SE 003 167-031

BrandHELLA

EAN4082300024432

NR COMERCIALE1 264
Stoc epuizat
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320