MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Lampa laterala HELLA 2PS 345 600-011

Fara opinii

12543 Lei
In stoc
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa2PS 345 600-011

BrandHELLA

EAN6416386941693

NR COMERCIALE17 0072
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Specificatii de asamblaremontant

Specificatii de asamblarePrindere cu surub

Tip centura de sigurantapentru fixare laterala

Partea de montaremontant lateral

TIp lampaLED

Functie de lampacu lumini reflectorizante spate

Functie de lampacu lumina de marcaj lateral (LED)

Constructie lampaLED

Culoare lumina LEDgalben (chihlimbar)

Tensiune [V]24

Consum de putere [W]1,2

Lungime [mm]111

Latime [mm]51

Înaltime [mm]21

Lungime cablu [mm]500

Tip fisacapete de cablu deschise

Numărul conexiunilor cu mufă2

Tip carcasaCarcasa cu capac plastic

Culoare carcasanegru

Culoare lentilegalben (chihlimbar)

Clasă de protecție conform ISO 20653IP5K9K

indeplineste normele ECER10

indeplineste normele ECER3

indeplineste normele ECER91

Calitate1

Numarul functiilor luminoase2

Cantitatea de leduri2

Tip inmatriculareADR/GGVS-verificat

Articol extins/Informatii de extinderefără suport

Articol completare/Info suplimentar 2Compatibilitate electromagnetica (CEM)

Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

SVHC7439-92-1; plumb

SVHC1303-96-4; Disodium tetraborate, anhidru


DAF1962482

IVECO500083855

IVECO579936184

SCANIA2416931

VOLVO22705001

TATRA443400322000

NOOTEBOOM5305155

KRAUSS-MAFFEI10632662

TEREXS6141775

DOLL7040692

VDL20251347

VDL30168170

HUMBAUR415.00083

KEMPF137592

ALEXANDER DENNIS76122130


Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
12543 Lei
In stoc
TVA inclus
Numar piesa2PS 345 600-011

BrandHELLA

EAN6416386941693

NR COMERCIALE17 0072
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320