MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Lumina de avarie HELLA 2XD 012 980-001

Fara opinii

1.45192 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa2XD 012 980-001

BrandHELLA

EAN4082300696684

NR COMERCIALK-LED Blizzard
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Specificatii de asamblaremontant

Constructie lampaLED

Specificatii de asamblareinsurubat

TIp lampaLED

Tensiune [V]12

Tensiune [V]24

Consum de putere [W]16

Înaltime [mm]88

Diametru exterior 1 [mm]149

Functie de lampacu semnal de avertizare intermitent

Culoare luminăgalben (chihlimbar)

Cantitatea de leduri10

Intervalul de clipiri pe minut121

Lungime cablu [mm]150

Tip fisacapete de cablu deschise

Clasă de protecție conform ISO 20653IP6K7

Clasă de protecție conform ISO 20653IP6K9K

Tip inmatriculareADR/GGVS-verificat

Tip inmatricularevefificat SAE

îndeplinește norma SAEJ845 Class 1

indeplineste normele ECER10

indeplineste normele ECER65 TA1

îndeplinește norma EMC/CISPRClass 5

Material dispersorPC (Polycarbonat)

Culoare lentiletransparent

Materialul carcaseialuminiu

Culoare carcasagri

Temperatura de la [°C]-40

Pana la domeniul de temperatura [°C]+60

Masa [g]767

Protectie antiinversare polaritatida

Calitate1

Articol completare/Info suplimentar 2Compatibilitate electromagnetica (CEM)

Culoare lumina LEDgalben (chihlimbar)

Nr. Assemblyup to 4

indeplineste normele ECETA1

Respectati instructiunile de montaj

Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!


AEBI1069182-4

DAF1541963

DAF1561963

IVECO500051178

SCANIA20223245

SCANIA2870468

SCANIASP1068034

FAUN5644996

TATRATW05834

LIEBHERR13161809

SPIERINGS1073270

LANGENDORF1315938

MAFI000,580,0729

BUCHER7020725

HUMBAUR409.00217

KAMAG61301464

KEMPF142687

SCHWARZMÜLLER102472


Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
1.45192 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa2XD 012 980-001

BrandHELLA

EAN4082300696684

NR COMERCIALK-LED Blizzard
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320