MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Insertie, far faza lunga HELLA 1K0 008 191-021

Fara opinii

34167 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa1K0 008 191-021

BrandHELLA

EAN4082300154207

NR COMERCIAL90 mm Classic
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Specificatii de asamblareMontare

Specificatii de asamblarePrindere cu surub

Tip centura de sigurantaFixare în patru puncte

Partea de montarestanga

Partea de montaredreapta

TIp lampaH7

TIp lampaT4W

Functie de lampacu faza lunga

Functie de lampacu lumini de pozitie

Functie de lampacu lumini de marcaj laterale

Constructie lampaFF

Constructie lampaHalogen

Tensiune [V]24

Varianta cu lentilelentile clare

Clasă de protecție conform ISO 20653IP5KX

Clasă de protecție conform ISO 20653IPX9K

indeplineste normele ECER112

indeplineste normele ECER50

indeplineste normele ECER7

indeplineste normele ECER8

Calitate1

Area de iluminare [mm]90

Numarul functiilor luminoase2

Număr de referință12,5

Tip inmatricularetestat CCC

Formacircular

Articol extins/Informatii de extinderecu bec cu incandescanta

Articol completare/Info suplimentar 2cu becuri cu incandescenta

Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

SVHC7439-92-1; plumb

SVHC1330-43-4; Disodium tetraborate, anhidru


AUWÄRTER11073764

AUWÄRTER821-FSW006

AUWÄRTER821-FSW006/FSW008

DAF1545580

FORD2T1A13K767AC

FORD3C4613005BA

FORD3C4613D146BA

IKARUS700.04-0091-027

IKARUS70004-91027

ISUZU387002469051

IVECO2120705029

IVECO42548945

IVECO5001021036

IVECO5006143111

IVECO503247219

IVECO503447025

KÄSSBOHRER7.512.036.000.0

MAN88.25101.6007

MANZF920006656

MERCEDES-BENZ003 820 26 56

MERCEDES-BENZA 003 820 26 56

SCANIA1770127

SCANIA1870722

SCANIAP16250

VAN HOOL10719534

VOLVO70324427

VOLVO70347711

HEULIEZ5006143111

NEOPLAN1107.376.4

NEOPLAN88.25101-6007

SISU187-101-3441

TAM5895217

TATA48 142 39 030

LIEBHERR1 002 214 2

RENAULT TRUCKS7470324427

GOLDHOFER257939

CATERPILLAR299-1771

KRAUSS-MAFFEI10457714

BMC58RS170465

SOLARIS3400-001-935

PLAXTONZ103-4006

LOTUS (YOUNGMAN)T4101.120.010

BUCHER46-433

VDL287823

VDL30000109

VISEON44.15564-0002

ROSENBAUER525048

ALEXANDER DENNIS658509

ALEXANDER DENNISAWSB1770127

SOLBUS1770127

BUSSCAR10.086632


Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
34167 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa1K0 008 191-021

BrandHELLA

EAN4082300154207

NR COMERCIAL90 mm Classic
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320