MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Convertor de presiune, turbocompresor FEBI BILSTEIN 183530

Fara opinii

18442 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa183530

BrandFEBI BILSTEIN

EAN4054224835302

Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Tensiune [V]12

Nr. de cuplaje2

Mod de operareelectro-pneumatic

pt. cod original (OE)58 51 073

GarantieGarantie 3 ani


OPEL08 51 017

OPEL08 51 057

OPEL55 558 101

OPEL55 563 534

OPEL55 573 362

OPEL55 575 611

OPEL55 579 900

OPEL58 51 073

OPEL58 51 600

OPEL8 51 017

OPEL8 51 057

SAAB55 557 332

SAAB55 579 900

VAUXHALL00851017

VAUXHALL00851057

VAUXHALL055558101

VAUXHALL055563534

VAUXHALL055573362

VAUXHALL055575611

VAUXHALL055579900

VAUXHALL05851073

VAUXHALL05851600

VAUXHALL0851017

VAUXHALL0851057

VAUXHALL55558101

VAUXHALL55563534

VAUXHALL55573362

VAUXHALL55575611

VAUXHALL55579900

VAUXHALL5851073

VAUXHALL5851600

VAUXHALL851017

VAUXHALL851057

CHEVROLET55563534

CHEVROLET55573362

CHEVROLET55579900





Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
18442 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa183530

BrandFEBI BILSTEIN

EAN4054224835302

Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320