MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

comutator ,lumini de avarie MEAT & DORIA 23602

Fara opinii

3624 Lei
In stoc
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa23602

BrandMEAT & DORIA

EAN8033419117344

Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Tensiune [V]12

pt. cod original (OE)24416080

Vehicul cu volan pe stânga/dreaptapentru volan pe stanga/dreapta

Nr. de cuplaje6


OPEL024416080

OPEL06240136

OPEL06240137

OPEL06240490

OPEL09131728

OPEL09138059

OPEL09138060

OPEL24416080

OPEL6240136

OPEL6240137

OPEL6240490

OPEL9131728

OPEL9138059

OPEL9138060



Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
3624 Lei
In stoc
TVA inclus
Numar piesa23602

BrandMEAT & DORIA

EAN8033419117344

Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320