MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Cilindru receptor ambreiaj LPR 3536

Fara opinii

9963 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa3536

BrandLPR

EAN8032532028858

NR COMERCIAL3536
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Sistem de frânareNISSIN

Distanta dintre gaurile de fixare [mm]70

Diametrul pistonului [mm]22,22

MaterialFonta

Dimensiune filet10 X 1


ISUZU8943193150

ISUZU8943891940

ISUZU8943891941

ISUZU8944602100

ISUZU94319315

ISUZU94389194

HOLDEN8943193150



Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
9963 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa3536

BrandLPR

EAN8032532028858

NR COMERCIAL3536
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320