MAGAZIN ONLINE DE PIESE AUTO, ACCESORII SI ANVELOPE

Sistem stergator parbriz MEAT & DORIA 207021

Fara opinii

45827 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Numar piesa207021

BrandMEAT & DORIA

EAN8033419085735

Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile

Tensiune [V]12

pt. cod original (OE)1274142

Partea de montarefata

Vehicul cu volan pe stânga/dreaptapentru vehicule cu volan pe stanga


OPEL01270001

OPEL01273416

OPEL01274142

OPEL024450202

OPEL090559551

OPEL09117721

OPEL09117723

OPEL09200460

OPEL1270001

OPEL1273416

OPEL1274142

OPEL24450202

OPEL90559551

OPEL9117721

OPEL9117723

OPEL9200460

GENERAL MOTORS90559551

GENERAL MOTORS9117721

GENERAL MOTORS9117723



Fi primul care scrie o opinie.

Scrie o opinie

Intra in contul tau pentru a lasa o opinie despre acest produs.
45827 Lei
Stoc limitat
TVA inclus
Numar piesa207021

BrandMEAT & DORIA

EAN8033419085735

Plata in rate de la…
Detalii
Adauga pe wishlist
Program

Luni: 09:00 - 18:00

Marti: 09:00 - 18:00

Miercuri: 09:00 - 18:00

Joi: 09:00 - 18:00

Vineri: 09:00 - 18:00

Sambata: Inchis

Duminica: Inchis

Comenzile online plasate Vineri dupa ora 15.00 vor fi procesate Luni.
Garantie 2 ani
Posibilitate de retur in 14 zile
0751.320.320